Moja nowa perełka: zestaw do liftingu i laminacji brwi w domu Nanobrow Lamination Kit

laminacja brwi w domu

Hej!

Nie macie już czasem dosyć malowania swoich brwi każdego dnia rano? Może wolałybyście w tym czasie spokojnie pić ulubioną kawę przed pracą? Pora na coś, co zapewni Wam wygodę i zdecydowanie ułatwi życie – zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit!

Sama nie mogę w to uwierzyć, ale jakiś czas temu w ręce wpadło mi coś, co sprawiło, że zrezygnowałam z kolejnych wizyt u kosmetyczki. Chyba już potrafię poradzić sobie ze swoimi brwiami bez niczyjej pomocy… 😀 no prawie bez niczyjej!

Pomaga mi profesjonalny zestaw do liftingu i laminacji brwi – Nanobrow Lamination Kit. Odkąd go mam i wykonuję domową laminację brwi, moje włoski wyglądają naprawdę oszałamiająco. Nigdy nie potrafiłam ich ładnie umalować, ale z tym zestawem dbanie o nie stało się naprawdę proste.

Nauczyłam się, jak laminować brwi i Wy również możecie! Laminowanie brwi w domu to świetna opcja dla każdej z nas!

Ale od początku…

Dlaczego kupiłam zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit?

Zależało mi na czymś, co pomoże mi okiełznać włoski na wiele tygodni, a przy tym nie będę musiała mieć jakichś specjalnych umiejętności, żeby zapewnić sobie efekt wow. Szczerze powiedziawszy, męczyły mnie wizyty w salonie kosmetycznym. Jestem jedną z tych osób, które wszystko chcą robić same – w tym wypadku nie było inaczej, zdecydowanie wolę domową laminację brwi 🙂

Gdy tylko kupiłam zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit, szybko poczułam się jak profesjonalistka!

zestaw do laminacji brwi

Co osiągam z zestawem do brwi od Nanobrow?

Zestaw do liftingu i laminacji brwi od Nanobrow pozwala mi na osiągnięcie efektu precyzyjnie ułożonych brwi. Mam spokój, na jakim mi zależało! 😀

Moje brwi w końcu sprawiają wrażenie grubych i zagęszczonych, dzięki czemu mój cały makijaż wygląda naprawdę super.

Mam trudne do ujarzmienia włoski, ale z tym zestawem bardzo sprawnie je układam. Kocham ten trwały efekt – moje brwi są ułożone aż do 6 tygodni, a z samym zestawem mogę pozwolić sobie na wykonanie ok. 10 zabiegów laminacji brwi w domu!

Ja akurat mam gęste brwi, ale, jeśli Wasze włoski są cienkie i przerzedzone, ten zestaw również będzie strzałem w dziesiątkę!

W końcu nadszedł czas na nowy wymiar stylizacji brwi – szybko, na długo i bez pomocy specjalistki 🙂

Jak laminować brwi z zestawem do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit?

Laminacja brwi w domu wcale nie musi być trudna, a już na pewno nie z zestawem do brwi od Nanobrow! Oto mój przepis na laminowanie brwi krok po kroku:

  1. Wykonuję demakijaż i oczyszczam swoje brwi płynem do demakijażu. Pamiętajcie, by włoski były dobrze odtłuszczone.
  2. Nakładam na włoski niewielką ilość kleju (buteleczka z opisem glue) i czekam ok. 50 sekund.
  3. Za pomocą pędzelka nakładam preparat do liftingu (buteleczka Step 1). Układam włoski tak, jak chcę.
  4. Odczekuję ok. 7 minut i usuwam suchym wacikiem.
  5. Nakładam ostatni preparat (buteleczka z opisem Step 2). Zostawiam też na ok. 7 minut i usuwam wilgotnym wacikiem.
  6. Przeczesuję brwi szczoteczką.

To wszystko! Prawda, że łatwe? Na pewno sobie poradzicie z samodzielnym laminowaniem brwi! 🙂

Zestaw do brwi od Nanobrow jest naprawdę prosty w użyciu i przede wszystkim praktyczny. Działamy, dziewczyny – piękne brwi są w zasięgu ręki 😀

Nanobrow Lamination Kit – cena i pojemność

Za swój zestaw do laminacji brwi zapłaciłam stosunkowo niewiele. Uważam, że cena jest bardzo atrakcyjna jak za narzędzie, które pozwala mi osiągnąć dokładnie taki efekt, na jakim mi zależy – i to za każdym razem! Wg producenta zestaw wystarcza na wykonanie około 10 pełnych zabiegów, więc produktów zostało mi jeszcze sporo w opakowaniach. 

Jeśli chodzi o pojemność, to:

  • Brow glue (7ml / 0.24 fl oz),
  • StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz),
  • StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz).

Duży plus za eleganckie opakowanie, które od razu przykuło moją uwagę.

Czy polecam zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit?

Jak najbardziej! Szczerze powiedziawszy, już sobie praktycznie nie wyobrażam bez niego laminacji brwi w domu. To mój prawdziwy niezbędnik, który po prostu nie zawodzi.

Moje brwi zawsze są pięknie ułożone i nie muszę wykonywać żadnych poprawek. Dzięki domowej laminacji brwi zaoszczędziłam też mnóstwo pieniędzy, które przeznaczyłabym na wizyty u kosmetyczki 🙂

Swój zestaw do laminacji brwi kupiłam na stronie www.nanobrow.pl, ale oczywiście jest dostępny także w sklepach stacjonarnych.

Uważacie, że samodzielna laminacja brwi jest dla Was? Co sądzicie o domowej laminacji brwi? Napiszcie mi o swoich doświadczeniach!

Miłego dnia!

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis
0 shares