Błyszczyk z papryczką chili — czy rzeczywiście powiększa usta?

Cześć dziewczyny! Zawsze marzyłam o pełnych, miękkich i całuśnych ustach, które przyciągają wzrok. Gdy usłyszałam o błyszczyku z papryczką chili, stwierdziłam, że muszę go mieć, by sprawdzić, jakie daje efekty. Dzisiaj opowiem Wam trochę o tym wyjątkowym kosmetyku i zdradzę, co zmienił w moim przypadku.

Jak działa papryczka chili?

Papryczkę chili spotkać możemy w produktach stymulujących spalanie tkanki tłuszczowej, łagodzących ból oraz w kosmetykach pomagających w zwalczaniu cellulitu. Dodatkowo ten składnik jest w stanie dostarczyć organizmowi wielu potrzebnych witamin i minerałów. Dzięki wysokiej zawartości kapsaicyny papryczka chili stymuluje krążenie krwi, a także sprawdza się jako środek pobudzający komórki skóry do ciągłej regeneracji i odnawiania. Nie powinniśmy przejmować się, jeśli po nałożeniu błyszczyku z papryczką chili na usta poczujemy lekkie szczypanie. Jest to oznaka pobudzonego mikrokrążenia, dzięki czemu zostanie spotęgowany efekt powiększenia ust.

Dla kogo przeznaczony jest błyszczyk z papryczką chili?

Jeśli marzycie o pełniejszych i bardziej wyrazistych wargach, to ten produkt został stworzony właśnie dla Was. Nie każdy decyduje się na inwazyjne powiększenie ust, warto więc w tym przypadku sięgnąć po łagodniejsze środki. Mimo wszystko należy mieć świadomość, iż błyszczyk z papryczką chili powinien być stosowany na zdrowe usta. Nakładanie produktu na popękane wargi może być przyczyną podrażnień. Nie oznacza to, iż całkowicie powinno się zrezygnować z kosmetyku, ponieważ jest on bezpieczny. Ważną jego cechą jest także to, że nie klei się i nie przesusza ust. Jak dla mnie, jest to idealny zamiennik mojego dotychczasowego błyszczyku. Warto wiedzieć, że specyfik może być także nakładany na inne pomadki, co nadaje mu wszechstronnego zastosowania.

Efekty użytkowania błyszczyku z papryczką chili

Przede wszystkim stosowanie kosmetyku ma na celu uwydatnienie i powiększenie ust. Jeśli chodzi o to, jak błyszczyk sprawdził się w moim przypadku, to muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Choć objętość moich ust nie robi wrażenia jak po zastosowaniu zabiegów medycyny estetycznej, to mimo wszystko zmiana jest zauważalna. Oprócz tego także intensywny połysk, głębokie nawilżenie oraz kuszący, owocowy zapach są plusami, jakie mogłam odczuć, po zastosowaniu specyfiku. Moje usta zostały nasycone naturalną barwą, która utrzymywała się przez długi czas, ze względu na wyjątkową trwałość błyszczyku. Z używaniem produktu wiąże się modelowanie i korekcja warg, które z pewnością nabiorą wyrazu oraz będą zwracać uwagę i zachwycać.

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis
0 shares