Nowa, lepsza i piękniejsza kolekcja perfum Les Parisiennes od Guerlain

kolekcja perfum Les Parisiennes od Guerlain

Cześć!

Ekskluzywne, piękne i dla każdej kobiety. Właśnie takie są perfumy marki Guerlain Les Parisiennes. Sprawdź, który z zapachów przypadnie ci do gustu. Przeczytaj mój tekst i poznaj je wszystkie.

Kolekcja Les Parisiennes

Marka Guerlain przygotowała reedycję sławnych perfum. Na rynku kosmetycznym ukazało się siedem flakoników, które zaprojektował prawie 200 lat temu Pierre-Francois-Pascal Guerlain dla Cesarzowej Eugenii. Nadał im nazwę Bee Bottle ze względu na małe ozdoby w kształcie owadów i ula. Butelki mają inny kolor i są ozdobione różnokolorowymi wstążkami. Pojemność każdego flakoniku to 125 ml. Wszystkie siedem Bee Botle zapakowano do skórzanego etui.

Jak pachną perfumy z Les Parisiennes?

Seledynowe perfumy Baiser de Russie pachną owocami i kwiatami. Promenade des Anglais w miętowym flakoniku to połączenie kwiatowych, drzewnych i owocowych akordów zapachowych. Fioletowe L’Heure de Nuit pachną piżmem i kwiatami. W Mademoiselle Guerlain wyczujesz tylko kwiatowe aromaty, złoty flakon Mon Precieux Nectar skrywa orientalne kwiatowe zapachy, Nuit d’Amour to mieszanka pudrowych i drzewnych aromatów, natomiast flakon w cytrynowym kolorze, Liu, mieści kwiatowe akordy. Białe i bursztynowe Baiser de Russie pachną owocami, piżmem i kwiatami.

Powiew historii

Projekt flakoników sprzed 200 lat to nie wszystko. Kolekcja Les Parisiennes od Guerlain kryje w sobie inne tajemnice z przeszłości. L’Heure de Nuit to nowsza wersja zapachu L’Heure Bleue z 1912 roku. Perfumy Nuit d’Amour są hołdem Jeana-Paula Guerlaina złożonym Gustavovi Klimtowi i jego dziełu „Lady with Hat nad Feather Boa”. Z kolei opera Puccininiego „Turandot” zainspirowała twórców do skomponowania zapachu Liu.

Czy wiesz, że…

Jedynymi perfumami, które możesz kupić w 250 ml flakoniku, są Baiser de Russie. Dostaniesz je w transparentnym, białym i bursztynowym flakonie.

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares