Moje najlepsze serum do twarzy? Biotherm Blue Therapy Serum – recenzja

Serum do twarzy Biotherm

Długo szukałam dobrego serum do twarzy.

Wbrew pozorom nie jest to łatwe.

Wiele produktów o tak skondensowanych składnikach i intensywnym działaniu może uczulać lub podrażniać skórę. Moja droga w poszukiwaniu tego jedynego była długa. W międzyczasie przeżyłam wiele przykrych niespodzianek: zapchane pory w skórze, serum, które dosłownie ważyło mi się na twarzy, lub takie, które wałkowało się, zamiast wchłaniać… Zaczynałam tracić już nadzieję na skuteczny kosmetyk odmładzający, dopóki kosmetyczka nie poradziła mi, aby zacząć się rozglądać za produktem, który będzie zawierał dobre kwasy tłuszczowe z grupy omega.

Takim sposobem znalazłam serum do twarzy Biotherm Serum In Oil z serii Blue Therapy.

Skusiło mnie nie tylko olejkami w składzie, ale również obecnością alg, które mają wyjątkowo silne właściwości odmładzające i regenerujące. Olejek do twarzy Biotherm zawiera również cukier morski, który dba o nawilżenie i elastyczność skóry.

Serum ma działać na skórę regenerująco, odmładzająco i spłycać zmarszczki dbając o prawidłowe pH skóry. Nadaje się do stosowania na noc – ma wówczas odpowiednio wiele czasu, aby się wchłonąć w skórę.

Ja mam cerę mieszaną i mówiąc szczerze, bałam się, że olejki ją przeciążą, oraz zapewnią jej nieładne świecenie przez 24 godziny na dobę. Nic takiego się jednak nie stało. W ciągu nocy cały olejek wchłania się w skórę i rano zawsze stwierdzam z zadowoleniem, że moja twarz jest gładka, wypoczęta a cera promienista.

Różnicę w wyglądzie skóry twarzy widać już po pierwszym zastosowaniu. Moja cera zyskała ładny kolor i wyglądała na bardzo wypoczętą. Z dnia na dzień zyskiwała elastyczność, a po dwóch tygodniach zauważyłam spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry pod oczami. Jestem tak zadowolona z tego serum, że natychmiast nabyłam drugą buteleczkę po zużyciu pierwszej. Uzupełniłam je również kremami: pod oczy, na dzień i na noc, wchodzącymi w skład serii Blue Therapy.

W okresie zimowym, gdy skóra ma tendencję do przesuszania i podrażnień dodaję kroplę serum do podkładu, dzięki czemu zapewniam jej dodatkową ochronę. Biotherm Serum In Oil sprawia również, że skóra staje się rozświetlona i promienista.

Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznego, silnie odmładzającego serum do twarzy. Biotherm Serum In Oil ma pojemność 30 ml i jest niezwykle wydajne. Ja miałam swoje przez około 4,5 miesiąca.

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares