Neonail Simple. Lakiery hybrydowe, które pokochałam!

Czy wiecie, że…

przez długi czas byłam przeciwniczką manicure hybrydowego?

Wcale nie dlatego, że to jakaś technologia z piekła rodem, a ja jestem tradycjonalistką i uważam, że zwykłe lakiery są lepsze (nie są). Po prostu:

● nie umiałam robić hybryd… 

Tak, dobrze czytacie. Nie potrafiłam zapamiętać, jak to się robi. Nie potrafiłam ogarnąć tych wszystkich topów, baz, ilości warstw, polerowania, utwardzania. Zawsze gdy sięgałam po lakieru hybrydowe, musiałam szperać w internecie i sprawdzać, jak się robi hybrydy, bo nie potrafiłam tego spamiętać.

● nie miałam na to czasu…

Szkoda mi było też trochę na to czasu, bo jednak każdą warstwę trzeba było utwardzić pod lampą i wcale nie było to takie szybkie. Zwłaszcza że moja lampa była mała, więc musiałam osobno utwardzać kciuk, a osobno resztę palców. Biorąc pod uwagę ilość warstw, to robił nam się z tego czasochłonny zabieg.

Jeśli więc malowałam paznokcie, to zwykłym lakierem, który przy dobrych wiatrach wytrzymał 2 dni bez odprysków. Albo nie robiłam manicure w ogóle, przez co moje dłonie nie wyglądały zbyt atrakcyjnie.

Ale to już przeszłość!

Lakiery hybrydowe Neonail Simple

Moje spojrzenie na manicure hybrydowe odmieniła marka Neonail i ich nowość, czyli lakiery hybrydowe, które nie wymagają bazy, nie potrzebują top coatu i często wystarczy pomalować nimi paznokcie tylko raz.

Dla mnie lakiery hybrydowe Simple One Step Color – bo właśnie o nich mowa – to prawdziwa rewolucja, bo rozwiązują wszystkie moje problemy. Właściwie maluję nimi paznokcie tak, jak zwykłym lakierem, a jedyna różnica jest w tym, że utwardzam je pod lampą LED. Jeden raz!

To trochę tak, jakbym dostała jakość i trwałość manicure hybrydowego + szybkość malowania jak przy zwykłem lakierze.

Brak konieczności stosowania dodatkowych warstw pod lakier i na wierzch znacznie skraca czas robienia manicure hybrydowego, no i poradzi sobie z tym właściwie każdy. Jestem tego pewna. Ja zakochałam się w lakierach Neonail Simple i od pierwszego użycia polecam je każdemu.

Jak zrobić manicure lakierami Neonail Simple?

Do rzeczy. Pewnie wszystkich interesuje to, jak właściwie zrobić manicure takim lakierem jak Neonail Simple One Step Color, czy potrzebna jest lampa LED lub UV, czy można zrobić tym jakieś wzory itd. Postanowiłam, że rozwieję wszystkie Wasze wątpliwości, po prostu wyjaśniając sposób użycia.

Do zrobienia manicure z Neonail potrzebne są tylko:

  • pilniczek i polerka do paznokci,
  • dowolny lakier z kolekcji Simple,
  • lampa LED do hybryd (18 W).

A oto instrukcja robienia manicure hybrydowego lakierami Neonail Simple – to naprawdę proste i spokojnie sobie z tym poradzicie.

  1. Skróćcie i spiłujcie paznokcie do pożądanej długości i kształtu.
  2. Następnie użyjcie polerki, aby zmatowić płytkę z wierzchu.
  3. Przed nałożeniem lakieru warto przetrzeć paznokieć mokrym wacikiem.
  4. Nakładamy pierwszą, cienką warstwę lakieru Neonail Simple.
  5. Wsadzamy łapkę pod lampę i utwardzamy przez 60-90 sekund.
  6. Jeśli lakier dobrze kryje, wystarczy jednak warstwa, jeśli nie, powtarza pkt 4 i 5.

Gotowe! <3

Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares